Zabawa karnawałowa w naszej szkole

         W dniu 30 stycznia 2019 r. odbyła się w naszej szkole Zabawa Karnawałowa. W tym dniu, w pięknie przystrojonej przez Samorząd Uczniowski sali odbyła się zabawa dla uczniów klas I – II oraz IV – VIII. Do zabawy przyłączyli się również nasi najmłodsi koledzy i koleżanki z przedszkola. Wszyscy wspaniale się bawili, a smakowity poczęstunek przygotowali Rodzice poszczególnych klas. Bardzo im za to DZIĘKUJEMY.
Zarówno przedszkolaki jak i uczniowie klas I – III przybyli na zabawę ubrani w przepiękne stroje. Można było zobaczyć bawiące się królewny, księżniczki, postaci z bajek i kreskówek, zwierzątka, piratów, rycerzy, a nawet bawiącą się Pippi.
Opiekunowie SU przeprowadzili podczas zabaw konkursy. W trakcie zabawy dla młodszych dzieci odbył się konkurs na ,,Króla i Królową balu”, ,,Najlepsi w tańcu w parach”, ,,Najoryginalniejszy strój karnawałowy” oraz ,,Przechodzenie pod liną bez pomocy rąk”. W grupie starszej chętni uczniowie mogli również zaprezentować się w konkursie taneczno – akrobatycznym.
Zarówno grupa młodsza jak i starsza bawiła się przy piosenkach puszczanych przez naszych młodych didżejów: Mikołaja Zielińskiego i Wiktora Czekaja.
Dziękujemy Radzie Rodziców, która była sponsorem nagród w konkursach.

Mariola Tys

 

galeria zdjęć