Towarzyski Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców klas VII i młodszych

         W dniu 13 marca 2018 r. w hali sportowej naszej szkoły rozegrano Towarzyski Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców klas VII i młodszych. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe, m. in. z Wrocanki, Rogów, Targowisk, Miejsca Piastowego, Zalesia i Głowienki. Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach. W grupie A znalazły się drużyny z Wrocanki, Rogów i Targowisk, a w grupie B z Miejsca Piastowego, Zalesia i Głowienki. O kolejności zajętych miejsc decydowały bezpośrednie pojedynki pomiędzy drużynami. Z każdej grupy przechodziły dwa zespoły, które walczyły ze sobą w półfinale.
Nasza drużyna po zajęciu drugiego miejsca w grupie walczyła w półfinale z Targowiskami. W związku z tym, że mecz zakończył się remisem 1 : 1 zarządzono dogrywkę, w której niestety straciliśmy dwie bramki i ostatecznie ukończyliśmy turniej na miejscu trzecim. Gratulujemy naszym młodym piłkarzom (w naszym zespole siódmą klasę reprezentował tylko jeden uczeń).
Końcowe wyniki całego turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce – Zalesie
II miejsce – Targowiska
III miejsce – Głowienka, Rogi
IV miejsce – Wrocanka, Miejsce Piastowe

Drużyna w składzie: Aleksander Pyter, Konrad Szydło, Konrad Dobosz, Bartosz Wiszniewski, Jakub Grocholski, Grzegorz Słyś, Maciej Klatka.

Opiekun drużyny: Mariola Tys

P1040171

galeria zdjęć