„Przygody Wilka i Zająca”

        9 stycznia 2019 r. dzieci z grup 4,5 i 6 – latków wraz z opiekunami pojechali do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, aby obejrzeć musical pt. „Przygody Wilka i Zająca”.
W widowisku, trwającym 65 minut, występowali doświadczeni aktorzy Łódzkiej Agencji Koncertowej. Spektakl wypełniony był wspaniałą muzyką do której libretta napisali znani autorzy. Dzieci mogły obejrzeć wiele efektów scenicznych, które gwarantowały wspaniałą zabawę i przeżycie niezapomnianej przygody teatralnej. Jednocześnie wspaniała scenografia, a także pokaz laserów, dym i kolorowe skanery wprowadziły całą widownię w magiczny i bajkowy nastrój.
W spektaklu muzycznym ukryte były elementy wychowawcze i ekologiczne.
Dzieci dowiedziały się, że w życiu bardzo ważne jest poszukiwanie takich wartości jak dobroć, serdeczność, miłość i chęć niesienia pomocy innym.
Aktorzy przypomnieli także, że w lesie nie śmiecimy, nie hałasujemy i dbamy o czystość naszej ziemi.
Po spektaklu odbyło się losowanie nagród. Były to MP3, plecaki, lornetki, maskotki, piłki i gry komputerowe, lalki i książki.
Musical ze świetną oprawą muzyczną i świetlną sprawił dzieciom ogromną satysfakcję i dał chwile niezapomnianych przeżyć.