Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków

          19 grudnia 2017 r. w godzinach przedpołudniowych dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie z klas I – VII oraz pracownicy szkoły wzięli udział w przedstawieniu teatralnym ,,Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”.
Tę dobrze znaną i bardzo lubianą baśń wystawili uczniowie klas IV – VI pod kierunkiem Pani Marioli Tys . ,,Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków” to bajka o uczciwości i pracowitości pięknej, lecz biednej sieroty oraz zawiści macochy. Jak w każdej bajce bywa, zło zostaje poskromione, a dobro nagrodzone. Bogata scenografia pobudzająca wyobraźnię, wspaniałe kostiumy, muzyka i efekty dźwiękowe wprowadzające widza w odpowiedni nastrój oraz sugestywna gra aktorska spowodowały, że widzowie przenieśli się w niezwykły świat baśni i uwierzyli, iż teatr to miejsce magiczne.
Występ był niesamowitym przeżyciem zarówno dla aktorów jak i dla widzów. Gromkie brawa po spektaklu były wyrazem uznania publiczności za piękne przedstawienie i świadczyły o tym, że sztuka wszystkim bardzo się podobała.

DSC 0226

galeria zdjęć