Dziękujemy za wiedzę i serce…

       Dzień Edukacji Narodowej to dzień szczególny. To święto polskiej szkoły, święto nauczycieli, pracowników obsługi, tych co szkoły prowadzą i nadzorują. To także święto wszystkich uczniów.
15 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, w której uczestniczyli nauczyciele, pracownicy obsługi, przedstawiciele rodziców oraz uczniowie. W części artystycznej uczniowie z klasy V b oraz przedstawiciele klasy VII, w krótkim koncercie życzeń, śpiewem i wierszem podziękowali nauczycielom za pracę i trud jaki każdego dnia wkładają w kształtowanie serc i umysłów swoich uczniów. Następnie przedstawiono dwie humorystyczne scenki ze szkolnego podwórka, po czym przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia oraz wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły laurki i kosz słodkości.
Na zakończenie uroczystości głos zabrał dyrektor pan Krzysztof Roman, który również złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękował za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz wręczył Nagrody Dyrektora wyróżnionym pracownikom szkoły.

01-DEN2018

galeria zdjęć